SSS

Bir sorunuz mu var? Lütfen sık sorulan sorulara göz atınız. Eğer bir cevap bulamazsanız lütfen bize ulaşın.

 • CV’me fotoğraf ekleyebilir miyim?

  ‘Kişisel Bilgiler’ adlı CV maker uygulamamızın ilk adımında CV’nize bir fotoğraf ekleyebilirsiniz. Giriş alanlarının yanındaki fotoğraf ikonuna tıklamanız yeterlidir. Bundan sonra CV’nize yükleme, düzenleme ve ekleme yapabilirsiniz.

 • CV’mi Word formatında indirebilir miyim?

  Şablonlarımızın kompleks yapısı nedeniyle CV’nizi Word ortamında indirmeniz malesef mümkün değildir. Ancak endişelenmeyin: CV’nizi hesabınız vasıtasıyla daima düzenleyebilirsiniz.

 • Özgeçmişimi düzenleyebilir miyim?

  CV’nizi indirdikten sonra her zaman düzenleme yapabilmeniz adına giriş bilgilerinizi içeren otomatik bir e-posta alacaksınız.

 • Öğeleri sıralayabilir miyim?

  İlgili öğenin yanındaki okları kullanarak öğeleri sıralayabilirsiniz. Bir bileşenin içerisindeki eklenen öğeler, öğenin yanındaki 3 bara ayrıca tıklanarak ve sonra istenen yere taşınarak da sıralanabilir.

 • Öğeler tarihe göre mi sıralanır?

  Öğeler otomatik olarak tarihe göre sıralanmamaktadır. Eğer öğelerinizi tarihe göre sıralamak istiyorsanız öğenin yanındaki 3 noktaya tıklayın ve “tarihe göre sırala”yı seçin. Öğeler bu durumda hemen sıralanır.

 • Bir bölümü sonraki sayfaya bölebilir miyim (PDF içerisinde)?

  Bu elbette mümkündür. CV maker içerisinde bunu şu 2 şekilde yapabilirsiniz:

  1. Bir bölümü sonraki sayfaya tamamen yerleştirmek için (örneğin ‘Eğitim ve Nitelikler’) bölümün yanındaki 3 noktaya tıklayıp “sonraki sayfa (pdf)” seçebilirsiniz. Böylece tüm bölüm sonraki sayfaya konumlandırılır.
  2. Önceki kısmın açıklamasında metin düzenleyicide Enter tuşuna birkaç kez basar ve böylece geçişi biraz daha isabetli biçimde ayarlayabilirsiniz.
 • CV üzerinde bir öğeyi gizleyebilir miyim?

  CV üzerinde bir öğeyi gizlemek için gizlemek istediğiniz öğenin yanındaki 3 noktaya tıklayabilir ve “Bileşen gizle”ye tıklayabilirsiniz. Eklemeyi veya parçayı tekrar göstermek isterseniz, CV maker’ımızın 2. adımının en altındaki seçme barını kullanabilirsiniz.

 • CV’mi indirmem ücretli midir?

  CVmaker hizmetinin ücreti sınırsız erişimli olarak 7 gün boyunca 19,95 TL’dir. 7 günlük dönem sonu da hesabınız her ay aylık 99,95 TL karşılığında otomatik olarak yenilenir. Tam erişime sahip olduğunuzda CV’lerinizi daima düzenleyebilir ve indirebilir, sınırsız ön yazı oluşturabilir, uygulama e-posta programımızı kullanabilir, ve tüm dönem boyunca iş arama sistemimizi kullanabilirsiniz. Bir aylık süre sonunda hesabınızın aboneliği, iptal edilene kadar her ay otomatik olarak yenilenir. Hesabınızı istediğiniz zaman devre dışı bırakabilir ve iptal edebilirsiniz.

 • Hesabımı kapatabilir miyim?

  Güzel bir iş buldunuz veya başka bir nedenden dolayı artık hizmetimize ihtiyaç duymuyor musunuz? Hesabınıza giriş yaparak “Hesabım” bölümüne gidin. Sayfanın sonuna inin, abonelik çizgisini “Evet”e getirin, ve “Hesabı iptal et”e tıklayın.

 • CV’mi başka bir dilde indirebilir miyim (örn. Fransızca)?

  Özgeçmişinizi hazırlarken CV’nizi bir başka dilde indirmeyi seçebilirsiniz. Kişisel bilgilerinizi doldururken bunu seçebilirsiniz. Şu anda iki dili sunmaktayız: İngilizce ve Fransızca.

112,872'den fazla kullanıcı halihazırda CV'lerini oluşturdu

CV maker ile 15 dakika içerisinde hızlı ve kolay biçimde göze çarpan ve profesyonel bir CV oluşturabilirsiniz.

CV'nizi oluşturun.

İşe alınma ihtimaliniz 65% artacak