SSS

Bir sorunuz mu var? Lütfen sık sorulan sorulara göz atınız. Eğer bir cevap bulamazsanız lütfen bize ulaşın.

 • CV’me fotoğraf ekleyebilir miyim?

  "Kişisel Bilgiler" adlı CV maker uygulamamızın ilk adımında CV’nize bir fotoğraf ekleyebilirsiniz. Giriş alanlarının yanındaki fotoğraf ikonuna tıklamanız yeterlidir. Bundan sonra CV’nize yükleme, düzenleme ve ekleme yapabilirsiniz.

 • CV’mi Word formatında indirebilir miyim?

  Şablonlarımızın kompleks yapısı nedeniyle CV’nizi Word ortamında indirmeniz maalesef mümkün değildir. Ancak endişelenmeyin: CV’nizi hesabınız vasıtasıyla daima düzenleyebilirsiniz.

 • Özgeçmişimi düzenleyebilir miyim?

  CV’nizi indirdikten sonra her zaman düzenleme yapabilmeniz adına giriş bilgilerinizi içeren otomatik bir e-posta alacaksınız.

 • Öğeleri sıralayabilir miyim?

  İlgili öğenin yanındaki okları kullanarak öğeleri sıralayabilirsiniz. Bir bileşenin içerisine eklenen öğeler, öğenin yanındaki 3 çizgi işaretine ayrıca tıklanarak ve sonra istenen yere taşınarak da sıralanabilir.

 • Öğeler tarihe göre mi sıralanır?

  Öğeler otomatik olarak tarihe göre sıralanmamaktadır. Eğer öğelerinizi tarihe göre sıralamak istiyorsanız öğenin yanındaki 3 noktaya tıklayın ve “tarihe göre sırala”yı seçin. Öğeler bu durumda hemen sıralanır.

 • Bir bölümü sonraki sayfaya bölebilir miyim (PDF içerisinde)?

  Bu elbette mümkündür. CV maker içerisinde bunu 2 şekilde yapabilirsiniz:

  1. Bir bölümü sonraki sayfaya tamamen taşımak için (örneğin “Eğitim ve Nitelikler”) bölümün yanındaki 3 noktaya tıklayıp “sonraki sayfa (PDF)” kısmını seçebilirsiniz. Böylece tüm bölüm sonraki sayfaya konumlandırılır.
  2. Önceki kısmın açıklamasında metin düzenleyicide Enter tuşuna birkaç kez basarsanız geçişi biraz daha isabetli biçimde ayarlayabilirsiniz.
 • CV üzerinde bir öğeyi gizleyebilir miyim?

  CV üzerinde bir öğeyi gizlemek için gizlemek istediğiniz öğenin yanındaki 3 noktaya tıklayabilir ve “Bileşen gizle”ye tıklayabilirsiniz. Eklemeyi veya parçayı tekrar göstermek isterseniz, CV maker’ımızın 2. adımının en altındaki seçme barını kullanabilirsiniz.

 • CVmaker.com.tr’yi kullanmak ücretli midir?

  CVmaker hizmetini ve premium özellikleri 7 gün boyunca ₺9.99 karşılığında deneyebilirsiniz. 7 günlük deneme süresi sonunda hesabınız otomatik olarak ve ₺149 karşılığında yenilenir. Premium erişim sahibi iken CV’lerinizi sınırsız olarak düzenleyebilir ve indirebilir, sınırsız ön mektup oluşturabilir, uygulama e-posta aracını kullanabilir ve premium iş arama-eşleştirme sistemlerini kullanabilirsiniz. Hesabınızın üyeliği, iptal edilene kadar her ay yenilenir. Üyeliğinizi dilediğiniz an kolayca iptal edebilirsiniz.

  Sitemizde listenenen fiyatlara KDV dahildir.

 • CVmaker.com.tr hesabımı ve üyeliğimi nasıl iptal edebilirim?

  Bir iş buldunuz ve üyeliğinizi iptal etmek mi istiyorsunuz? Aşağıdaki yöntemlerden birini kullanarak üyeliğinizi çok kolay biçimde iptal edebilirsiniz:

  Account Hesabınıza giriş yapın ve "Hesabım" sekmesine gidin. Sayfanın altına inin ve ‘Üyelik’ slaytını ‘Evet’e çekin, ve ‘Üyeliği iptal et’ butonuna tıklayın. Bu aşamadan sonra üyeliğiniz otomatik olarak iptal edilecektir ve üyeliğinizin iptal edildiğine dair otomatik bir onay e-postası alacaksınız.

  Cancel subscription page İletişim sayfamıza gidin ve ‘Üyeliği iptal et’ butonuna tıklayın. Bu aşamadan sonra hesabınıza giriş yapmanıza gerek olmadan üyeliğinizi iptal edebilirsiniz. Üyeliğinizin iptaline dair bir teyit e-postası alacaksınız.

  Contacting our helpdesk Üyeliğinizi yardım masamıza ulaşarak da iptal edebilirsiniz. BBize nasıl ulaşabileceğiniz konusunda daha fazla bilgi için lütfen iletişim sayfamızı ziyaret edin.

  CVmaker hizmetini nasıl kullanacağınıza / iptal edeceğinize dair blog yazımızı da gözden geçirebilirsiniz.

 • CV’mi başka bir dilde indirebilir miyim (örn. Fransızca)?

  Özgeçmişinizi hazırlarken CV’nizi bir başka dilde indirmeyi seçebilirsiniz. Kişisel bilgilerinizi doldururken bunu seçebilirsiniz. Şu anda iki dil sunmaktayız: İngilizce ve Fransızca.

 • CV oluşturma hizmeti tam olarak nedir?

  Bazı durumlarda CV’nizi profesyonel birine tekrar yazdırmak veya optimize ettirmek faydalı olabilir. Eğer aşağıdaki durumlardan herhangi birisi size tanıdık geliyorsa, o zaman bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz:

  - Vaktinizi fazlasıyla alan bir işte çalışıyor ve CV’nizi oluşturmaya hiç vakit bulamıyor musunuz?

  - Bir CV’niz yok, veya CV’nize hangi bilgileri koyacağınızdan tam olarak emin olamıyor musunuz?

  - Farklı bir CV oluşturmayı mı düşünüyorsunuz?

  - Bir süredir çalışmıyorsunuz ve CV’nizde açıklamanız gereken bir süre boşluğu mu mevcut?

  - CV’niz çok eski ve modası geçmiş halde mi?

  - CV’niz sıradan ve anlaşılmaz, yeterince dikkat çekmez bir halde mi?

  - CV’nizin ilgililik gibi konular için tekrar sıralanması mı gerekiyor?

  • CV’nizin daha güçlü ve göze çarpar hale gelmesi için dilbilgisel düzenleme ve yeniden yazma ihtiyacınız mı var?

  Daha fazla bilgiyi CV Oluşturma Sayfasında bulabilirsiniz.

 • Başvuru mektubu oluşturabilir miyim?

  Eğer aktif bir CVmaker.com.tr hesabınız varsa sınırsız (eşleştirme) başvuru mektubu oluşturabilirsiniz. CVmaker hesabınıza giriş yapın ve ‘Başvuru mektupları’ bölümüne tıklayın.

112,872'den fazla kullanıcı CV'lerini oluşturdu bile

CV maker ile 15 dakika içerisinde hızlı ve kolay biçimde göze çarpan ve profesyonel bir CV oluşturabilirsiniz.

CV'nizi oluşturun

İşe alınma ihtimaliniz %65 artacak